Nabízíme kvalitní ubytování ve třech pokojích a jednom apartmánu - celkem 17 lůžek.

 
     
 

Všechny pokoje (pokoj č. 1, pokoj č. 3, pokoj č. 4 ) mají vlastní předsíň, jsou vybaveny prostornou koupelnou s masážním sprchovým koutem a WC, rozkládacími dvouválendami (až 4 lůžka), BVT, SAT a lednicí. Lze se připojit k bezdrátové internetové síti.

Apartmán je navíc vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnou lednicí, sklokeramickou deskou na vaření, nádobím a varnou konvicí. Zde je možné ubytovat až šest osob.

K dispozici jsou také dvě venkovní terasy se zahraním nábytkem a slunečníky, velká zahrada s altánem (pečící kámen, ohniště a udírna).  V prostoru zahrady je možné si zahrát fotbálek , nebo na noc postavit dětem stan (dobrodružství).   

V nejbližším okolí obce je několik rekreačních rybníků s možností přírodního koupání(též lodičky, šlapadla), krásná příroda a klid, dětské hřiště, tenisový kurt (500m)

Další nabídky:

Při špatném počasí je možné využít sál hospody s krbem a barem (až 50 míst) jako klubovnu (karty, společenské hry, atd.), kde Vás rádi obsloužíme. Sál lze též využít pro školení, svatby, oslavy atd.. V sále je k dispozici rozsáhlá knihovna, velkoplošná televize, CD, DVD, SAT, aparatura pro živou i reprodukovanou hudbu.

HISTORICKÉ FOTOGRAFIE HOSPODY
 
PŘÍTOMNOST

Pokojč. 1


Pokoj č. 3Pokoj č. 4  

 


Apartmán

     

 
         
 

Dětské hřiště

 
         
   
     

 
         

fotka1

fotka1

fotka1